پیگیری ارسال سفارشات شهرستان

  1. ابتدا توضیحات زیر را مطالعه نمایید ( زمان مطالعه ۹۰ ثانیه )
  2. شماره مرسوله پستی خود را از لیست پایین صفحه بردارید
  3. سپس در انتهای همین صفحه وارد صفحه پست شوید

توضیحات :

ابتدا با توجه به نام ، نام خانوادگی ، نام شهر و تاریخ ثبت سفارش خودتان، شماره مرسوله‌ی خود را از عکس‌های لیست زیر برداشته و سپس در انتهای همین صفحه روی دکمه “برو به صفحه پست” کلیک کنید.

نمونه: به عنوان مثال اگر شما در تاریخ ۵ آذر سفارش خود را ثبت کرده باشید باید به اولین تاریخی که بعد از تاریخ سفارش شما میباشد مراجعه کنید، یعنی اگر تاریخ ۷ آذر ردیف‌های زیر موجود باشد باید آن را باز کرده و عکس‌های مربوط به آن را مشاهده کنید و بعد از برداشتن شماره مرسوله‌ی خود، در انتهای صفحه به سایت پست مراجعه نمایید.

تمامی سفارشات به جز سفارشات شهر تهران توسط پست عادی در روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه هر هفته ارسال می شوند که هر بسته بعد از ثبت در مرکز پست، توسط شرکت پست یک شماره مرسوله جهت پیگیری اختصاص داده می‌شود و بطور معمول یک روز کاری پس از ثبت در مرکز پست، شماره مرسوله سفارشات شما در این صفحه قرار می‌گیرد.

توجه: اگر در یکی از روز های ارسال (یکشینبه، سه شنبه و پنج شنبه) سفارشی ثبت شود، در موعود بعدی ارسال خواهد شد و فقط درصورتی که تا قبل از ۶ صبح یکی از روز های ارسال بسته ها، سفارش خود را ثبت کنید، در همان روز ارسال خواهد شد.

لازم به ذکر است که به محض تحویل سفارشات به پست، بین ۲ تا ۴ روز کاری بسته‌ها به دست شما مشتریان گرامی خوهد رسید.

توجه: تنها شماره مرسوله‌های ۲ ماه اخیر در این صفحه قابل مشاهده میباشد، لذا برای پیگیری مشکلات تاریخ‌های قبل‌تر از آن لطفا با پشتیبانی از طریق روش‌های اعلام شده در زیر تماس بگیرید

توجه: در صورت وجود هرگونه مغایرت در اطلاعات شما، لطفا از طریق یکی از روش‌های زیر موضوع را اطلاع دهید.

 >   چت آنلاین: برای ارسال پیام روی عکس چت، سمت راست، پایین صفحه کلیک کنید.

 >   تلگرام t.me/ei8htsport

  >  واتساپ: برای ارسال پیام اینجا کلیک کنید